| anonim_4396 a întrebat:

Buna happy
Stiu ca anul acesta se poarta parul negru-albastrui si suvite albastre metalice happy. Dar este corect si estetic sa asortezi parul cu ochii? Eu am ochii albastri puri big grin.si as vrea niste suvite albastre metalice prin breton...[ bretonu il am intr'o parte happy ] ...sau sa oftez pentru niste suvite roz?

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

As alege negru - albastrui, care a fost si este inca la moda, dar fara sa faci suvite, caci nu cred ca dau bine asa; sa fi atenta sa nu il faci degeaba caci vine inceperea scolii si sa nu ai surprize la intrarea in scoala ...Succes in noul an scolar si numai reusite, Lucien.

7 răspunsuri:
| asya a răspuns:

Nu stiam ca se poarta asa ceva...Negru nu prea merge cu roz(cel putin la par)...nu cred ca ar arata foarte bine! Albastru inchis cred ca ar fi ok si nu are legatura cu ochii stai linistita!

| asya a răspuns:

E ok...si la saten! Ai putea eventual sa-ti vopsesti varfurile asa...albastru metalic. o prietena de-a mea avea asa...isi ciufulea putin parul si unde era vopsita pe varfuri isi intindea cu placa:X

| maryana5 a răspuns:

Tu ai de gand sa te duci la scoala asa nu?

| billy69 a răspuns:

Kinky si roz, dar si cele albastrui ...saaaau movwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara oftat! rozzzz...si uiti de pete!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci...
Maryana da am de gandwinking
asya eu am parul saten si ma gandesc la suvite albastre metalice sau roz daca nu este permis sa asortezi parul cu ochii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rozul in par e oribil cel putin noanta care se gaseste la noi in coafoare si magazine...de albastru hmmm e ok acum depinde si ce nuanta ai tu la par si tot...eu de ex am avut albastru cu blond si se vedea ok dar albastru cu saten nu prea arata bine.
De asortatul cu ochii este putin absurd...cine tine cont de chestia asta?