| BizaBella a întrebat:

Stiu ca este cam devreme dar eu deja ma gandesc cum sa imi fac aparitia la scoala.As vrea sa stiu cum sa imi fac parul si ce ar trebui sa port.

3 răspunsuri:
| Valenttina a răspuns:

Buna! In cazul tau niciodata nu e prea devreme.Aceleasi griji si ganduri imi faceam si eu in urma cu un an inainte sa pasesc pe poarta liceului.Nu cunosteam pe nimeni, atitudine, comportament si mentalitate.Parerea mea este sa te imbraci cat mai lejer. Daca este cald eventual sa iti iei o fustita si o camasuta, daca nu o pereche de pantaloni, tocuri nu prea mari si o bluza mai moderna.Acum,nu prea conteaza cum te imbraci, oricum noii colegi isi vor face o impresie despre cum gandesti si vorba aceea "cat poti" nu cum te imbraci.Dar intotdeauna este bine-venit un look care da o buna impresie. Bafta in noul an! happy

| Ceriik a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/......cerci.html si incearca-le pe cele a lui tipa asta sunt foarte misto;)

| GeooGeorgianaBotea1996 a răspuns:

Http://www.perfecte.ro/......rebuie-sa-
le-incerci.html si incearca-le pe cele a lui tipa asta sunt foarte misto;)