| Honey777H a întrebat:

Bună, stiu ca exista trendurile din ziua de astazi care influenteaza hainele care ies acum, insa am tot cautat pe net si nu am gasit niste hanorace fara fermoar si fara gluga dar sa fie simple fara nimic pe ele dar in acelasi timp cu o culoare. De exemplu un hanorac fara gluga fara fermoar fara printuri pe el dar sa fie "rosu", "verde"...

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă n-are glugă, NU e hanorac deci nu e de mirare că n-ai găsit

https://dexonline.ro/definitie/hanorac

| Korkodeln a răspuns:

Hanoracele fara gluga se cheama geciwinking.

| Honey777H explică (pentru Korkodeln):

Mai degraba bluze sau tricouri cu maneca lunga.

| DeeDee817 a răspuns:

Ce ai zis tu e bluza, de aia nu găseai...