| HoneyFlv a întrebat:

stiu ca poate suna stupid,dar am dat comanda de ceva si maine trebuie sa-mi vina coletul,pot returna un produs din acea comanda?laughingtot la curierul care vine? ca m-am uitat mai bine si nu e masura ca trebuia si as vrea sa renunt la un produs, se poate?laughing

multumesc ant

4 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Nu poti returna doar un singur produs. Daca doresti sa faci lucrul acesta trimiti inapoi tot ce ai comandat si nu cred ca se merita.

| stlucian a răspuns:

Curierul nu e obligat sa se intoarca la expeditor decat in cazul cand apartine expeditorului s-au are contract cu acesta.O mai poate face contra costbig grin.e bine de intrebat curierul in ce conditii se poate returna acel produsthumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poți. Firma de curierat nu face decât să transporte. Dacă vrei să returnezi, trebuie să vorbești cu firma de la care ai cumpărat... Dacă acceptă, cel mai probabil că tu vei plăti transportul produsului înapoi. happy Deci, nu prea merită.

| Al3xp a răspuns:

Nu cred ca se poate. Poti returna eventual tot pachetul daca firma de la care ai comandat permite asta... Dar asa pe "bucati" nu cred ca merge. kiss