| LittleShadow2112 a întrebat:

Buna sunt bruneta si vreau sa-mi fac suvite roz... cun sa le fac?

Răspuns Câştigător
| SetYourselfFree a răspuns:

Găseşti la farmacie tinctura castellani(roz), dar trebuie să o foloseşti cu mare grijă pentru că pătează orice. Dacă eşti brunetă nu cred că se vede prea bine, trebuie să dai de mai multe ori pe aceeaşi şuviţă.

4 răspunsuri:
| KillMePlease a răspuns:

Detalii, detalii.
Le faci cum vrei. Cauta pe net sa vezi mai multe,, modele".
https://alexandrafogorosi.wordpress.com/......ite-acasa/

| MskDesign a răspuns:

Nu-ti face!
Culoarea roz reprezinta un anumit lucru, care nu e prea frumos.

| Kyılε a răspuns:

Cumperi de la farmacie.

| Park1Suin a răspuns:

Substanta necesara se vinde in farmacii.Te duci si intrebi iar cand primesti produsul vei gasi toate instructiunile necesare pe cutie sau ambalaj.winking
Fundita?