| janynn a întrebat:

Sunt din Craiova si as vrea sa aflu cat mai multe despre unghiile cu gel. Daca cunoastepti pe cineva care pune si la ce pret?big grin.multumesc:*

2 răspunsuri:
| Beibii a răspuns:

Pai unghiile cu gel se pun la manichiusitalaughing, la salon, nu acasa. si pretul este 80-90 de lei.
fundita?

| janynn explică:

Unghiile cu gel se pot pune si acasawinking. de`asta am postat intrebare aici in speranta ca cineva pune si la domiciuliu.adica la pers respectiva acasa si costa mai putin decat la salon, logic!