| LaLaLaLoveAlex a întrebat:

Buna:* Sunt din Ploiesti. Aplic unghii false cu gel, manichiura french sau orice model dorit de clienta.Folosesc produse profesionalehappy Pretul 40 de lei. Deci.Cine vrea?

7 răspunsuri:
| alexicutzik a răspuns:

Buna, si eu as fii interesata de unghii cu gel.iei 40 RON prima data sau doar la intretinere?

| teodora94 a răspuns:

Buna.ma intereseaza si pe mine.si eu sunt tot din Ploiesti si vine craciunul si as vrea si eu unghii cu gel.iti las id:ul meu : anghelximerateodora sau fantesyofsex. te pup

| cristinanan a răspuns:

Buna. ai putea sa-mi arati si mie niste poze pe mess? id meu: cristina.nan18@yahoo.com astept sa-mi dai add si sa vb

| Ploiesti_Unghii_1984 a răspuns:

Aplicare unghii false cu gel, extensii unghii pe sablon, protectie unghii naturale cu gel, modele 3D cu acryl, nail art, design special pentru mirese. Lucrez doar cu produse PROFESIONALE si ofer calitate. id mess: home_nails.

| Ene_Mihaela_1971 a răspuns (pentru Ploiesti_Unghii_1984):

Contacteaza-ma pe mess ene_mihaela1971
Ma intereseaza urgent sa-mi fac manichiura, pana Duminica 06.05. 2012 ora 12:00
Astept raspuns urgent astazi!

| Mariana_Toma_1987 a răspuns:

Un nr de telefon daca se poate