| illulovesu a întrebat:

sunt fata, am 12 ani si as vrea sa va intreb daca cunoasteti vreun curs cu adevarat bun de design vestimentar si croitorie, pentru ca imi place foarte mult design-ul si imi doresc sa imi lansez propria linie de haine la varsta de 18 ani. Si as vrea sa va mai intreb daca facultatea de fashion de la Cluj este cu adevarat buna. De curiozitate, pentru ca mi-ar placea sa raman in tare pentru facultate, dar nu sunt sigura daca am cu adevarat optiuni aici. Desigur, poate vor aparea si alte optiuni pana cand ajung eu la facultate, dar asa vrea sa stiu din curiozitate. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Adusca a răspuns:

Ce chestie si eu am aceeasi pasiune. Numai ca daca vrei sa iti lansezi propria linie de haine, iti va trebui ceva bani, dar daca te intereseaza aceasta facultate uite-te pe site-ul asta:
http://www.uad.ro/
Succes in viitor. Sper ca te-am ajutat. Funda?