| perceive a întrebat:

sunt fata, am 13 ani si am par pubian. iar la strand se vede ff urat! as vrea sa marg la salon pentru un epilat inghinal... ce ziceti? pot la 13 ani? imi puteti da si niste preturi? aaa, si alte metode de epilat inghinal acasa, in afara de lama care ma irita groaznic, si crema care nu ia toate firele? mersi!

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Epileaza-te la salon cu ceara pentru prima data. ceara smulge toate firele odata asa ca vei simti durerea o singura data, nu ca epilatorul care smulge fir cu fir/ prima data doare, ce-i drept, dar dupa aceea va fi mai usor sa te epilezi cu ceara sau epilator nu te va mai durea asa la a2a epilare.

| allleeeee a răspuns:

Epilatorul este destul de bun.

| Liviu a răspuns:

Deh lama te irita daca nu stii cum sa te faci cu ea!
Adica uite eu ma si barbieresc cu lama ma si fac jos cu lama'
Orcum nu te face cu bicu jos -.^ ala te irita
Eu ma facu cu aparat veki cu lame dala de fier...
E mult mai bun cat despre un salon esti micutsa spun eu
Mai bine stai si te faci acasatongue e mult mai frumos si apropo ai grija sa nu te tai happy iar despre aparat trebuie sa ai grija sa schimbi lamele des
Sa te faci cu o lama de 2 max 3 oritongue

| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Poti sa tai cu foarfecuta

| Kitty a răspuns:

Sigur ca poti, este o varsta acceptabila; cu epilatorul doare.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci pe la www.tpb.ro si acolo gasesti tot ce iti trebuie. Plus ca au mereu oferte bune la cate ceva produse.

| ottovintila a răspuns:

Treci pe la Total Pro Beauty www.tpb.ro

| butterflyy a răspuns:

Exista pe piata ceara rece, ceara calda, aparatul, iar la salon daca mergi te va epila cu ceara si costa in jur de 25 lei cam asa...