| Ecaterinuta335 a întrebat:

Sunt fata si am 14 ani. Miercuri, pe 21 merg la ștrand cu familia prietenei mele. Ideea e ca eu am pe spate si pe piept, pe lângă sani, cosuri. Am un costum de baie alcătuit din doua piese, dar sutienul nu acoperă coșurile. Arata super naspa. Ce o sa zică ceilalti? Imi este foarte rusine de cum arata si nu stiu ce sa fac. Sfaturi?

3 răspunsuri:
| Alexa1234a a răspuns:

ȘI eu am 14 ani dar pe 21 mă găsești la examenul de matematică.
Ps. Caută la farmacie o cremă.În 3-4 o să treacă.

| Ecaterinuta335 explică (pentru Alexa1234a):

Sunt clasa a saptea, trec in a opta; numai ca am facut 14 ani in mai.

| Minola_Alexandra_Pop_2000 a răspuns:

Bună
Și eu aveam aceeasi problema
Dar mi-a trecut cu o solutie "Zineryt". Cred ca asa era
Du-te la Farmacie, in vreo trei saptamani vor trece sigurat...
Bafta