| 4Life a întrebat:

Buna,
Sunt fata si imi place la nebunie rap-ul daca se poate sa imi aratati tutoriale sau/si imagini cu freze rap pentru fete

Răspuns Câştigător
| Catherine a răspuns:

Mai din cate stiu eu freze "rap"nu cred ca exista.doar un stil anume de vestimentatie...(tricouri largi,jeansi cu turul cazut, skate shoes, esarfe diferite culori, etc)parul de obicei am vazut ca se poarta lung drept sau cret si cu acea sapca specifica :)
si mie imi place stilul asta... putin dezordonat si indraznet;))

http://www.google.ro/......tp?/imgres

:)

4 răspunsuri:
| MeoKidu a răspuns:

Bună.
Păi nu prea există o freză pentru acest gen (la fete), la băieţi de obicei tuns foarte scurt.
Am văzut fete cu părul întins cu placa şi o şapca rap (cozoroc drepr), mi s-a părut ok. Acum depince dacă îţi place.
Bye!

| llylaav a răspuns:

Zici tu.