| besk18 a întrebat:

sunt florentina.si am o intrebare.cu ce sa ma imbrac la scoala ca sa atrag atentia tuturor?

15 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Toti o facut misto de tine dar uite: http://www.google.ro/......tp?/imgres

funda?

| PinkPanther a răspuns (pentru Bojthe):

Ea a zis ca vrea sa atraga atentia, nu a mentionat daca vrea sa o atraga in sensul rau sau bun, asa ca alasat loc de interpretari

| Bojthe a răspuns:

Si ce asa atrage in sensul rau?

| PinkPanther a răspuns:

O fusta foarte scurta, decolteu foarte adanc, pantofi cu toc cat mai inalt si toate sa fie in culori tipatoare

| ThePoet a răspuns:

Pai, Florentina, cel mai bine ar fi sa mergi in costum de baie.

| ZvT a răspuns:

Nu te imbraca deloc.

| CrIsSLoveCristi a răspuns (pentru ZvT):

Mare dreptate airolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu nimic rolling on the floor)) ai sa vezi cate atentie o sa ti se dea!

| muhuaxela a răspuns:

Cat mai diferit de celalalte fete...

| besk18 explică (pentru muhuaxela):

Mersi mimiiiii

| muhuaxela a răspuns (pentru besk18):

Cu placere! :*

| HellBlade a răspuns:

Daca te imbraci in costumul lui adam o sa atragi atentia absolut tuturor.

| RoxyAngel a răspuns:

Cat mai excentric, gen Lady Gaga laughing

| Adina_9977 a răspuns:

Imbraca`te cum te simti tu bine si cum iti place. Nu trebuie sa atragi atentia nimanui.

| besk18 explică (pentru Adina_9977):

Ok...adina_9977.mersi mult