| Queen98 a întrebat:

Buna happy Sunt lider Avon de cateva zile si sunt in cautare de reprezentanti.Am creat un grup pe facebook si am aduagat persoane din lista mea care stiu ca ar comanda produsele respective..Am nevoie de un fel de anunt prin care sa `atrag` cat mai multi. Aveti vreo idee de anunt? Un model, sau ceva?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ca reprezentant Avon ai un manager sau o persoana care te-a racolat si care are obligatia sa te ajute sa inveti sa vinzi si sa promovezi businessul. Suna acea persoana si cere-i ajutorul!

| Lexiyi a răspuns:

Buna, si eu sunt reprezentant Avon! happy