| bellamaria a întrebat:

sunt noua aici., am nevoie de ajutorm-am vopsit negru violet de la syoss, si mi-a iesit un rosu si nu-mi place cum imi sta, vreau sa ma fac bruneta din nou,. am doar 2 zile de cand sunt roscata, help me, vreau sfaturi ...Nu ma prinde culoarea chiar de loc(...

2 răspunsuri:
| cargodrive a răspuns:

Pai la ce ai nevoie de ajutor? Nu iti place te vopsesti cum iti place. Oricum daca unu zice sa te faci galben si tu vr rosu (exemplu) no sa te ajute cu nimic.O zi cu zambet sa ai!

| glamqueen a răspuns:

N-ai decat o varianta: sa te vopsesti din nou. cel mai probabil un castaniu ca sa iasa uniform! Succes