| iulia_5454 a întrebat:

sunt noua pe aici si am si eu nevoie de ajutor.merg la o nunta.la o rochita eleganta de culoare mov inchis si sandale ce culoare trebuie sa aiba plicul?

Răspuns Câştigător
| ellai a răspuns:

Ar fi ok daca ai alege o combinatie de argintiu sau chiar galben sau negru, da foarte bine :)
http://4.bp.blogspot.com/......-h/lil.jpg

11 răspunsuri:
| afrodita17 a răspuns:

Sandale transparente sau cum? laughing in orice caz... un plic de culoare neagra merge aproape la orice.winking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pai s-ar potrivi culoarea negru sau alb.Ba chiar si un auriu merge bine happy
Acum depinde ce vei alege uwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galben.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gri!

| littlesunshine a răspuns:

Da. Argintiu! Contrastul e demential!

| friedaka a răspuns:

N-am inteles ce culoare au sandalele. Daca sunt tot mov, plicul ar putea fi verde (grija la nuanta), portocaliu, auriu, argintiu si asortat cu bijuteriile. Cu plic negru sau alb mi se pare banal.

regis
| regis a răspuns:

Mult verde inchis. Pe dinauntru.

auran
| auran a răspuns:

Eu as merge pe un argintiu mai inchis! poti asorta si niste bijuterii de argint in felul acesta

lolita
| lolita a răspuns:

Argintiu, chiar sambata am fost la o nunta. Am avut rochita negru, salul roz, pantofii si gentuta argintii cu pietre. Cominatia suna aiurea dar iti garantez ca este de efect. In curand imi voi pune poza.

| SMTHING a răspuns:

In mov heyyyyyyyy mi-ai furat culoare ador mov-ul:X:X:X:X