| mikamik a întrebat:

sunt o persoana cu prea mult par in caphee hee...deci cand vreau sa il usuc dureaza jumatate de ora.este ondulat si carliontat, iar cand vreau sa il indrept ma doare mana cat ma muncesc sa il termin pe tot laughingexista vreo metoda de a ramane cu mai putin par in cap in afara de smulsrolling on the floor? raspunsuri mai inteligente plz. dau funda:*

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

Daca e ondulat e normal sa fie des ar fi pacat sa il strici, cu placa il arzi si la un moment dat se va vedea urat, chiar daca il tunzi filat volum intotdeauna vei avea si de carlionti tot nu vei scapa, iti spun fiindca aceleasi probleme le-am avut si eu cand am fost copila pana m-am obisnuit cu el laughing, orice faci nu ai cum sa il raresti... daca ai avea parul rar ai vrea sa fie des, daca ai avea parul drept ai vrea sa fie cret si tot asa, stiu cum e laughing daca neaparat tii la treaba asta sa iti cada parul vopseste-te des, dar ar fi pacat caci il poti face frumos da-l cu spuma, aranjeaza-l etc etc.Numai bine

4 răspunsuri:
| onlymeme a răspuns:

Stiu ca nu prea iti sunt de folos cu raspunsullaughing
dar asta e parul tau si eu cred ca iti sta bine asa, sa stii ca altii cu parul rar te-ar invidia sigur, deci nu fi ingrijorata happy

| Fluffy a răspuns:

Vailaughing Altii ar face orice sa nu mai aiba cheliehee hee

| anku_4442 a răspuns:

Vai esti circlaughing eu am parul rar...sincer am ras cand am citit ce ai spus...nu prea ai multe optiuni. Ai putea sa il filezi cat mai mult si nu il mai intinge cu placa pentru ca ti-l arzi si se face tot mai voluminos.happy

| ilydude a răspuns:

Asta este si problema mea.batting eyelashes
poti`. incearca mai multe produse de par.winking

funda?