| nyco2013 a întrebat:

sunt reprezentant yves roche si vreau sa recomand o prietena! dar nu stiu cum se procedeaza, ajutati-ma va rog! dau funda celui mai concret raspuns :*

Răspuns Câştigător
| loveyoumebaby12 a răspuns:

Da un telefon la cei care teau angajat zile de aceasta fata si poate o vor lua ca noua ta colega. funda?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt magazine în Mall!
Pa, pa.

| nyco2013 explică (pentru Legiuitoarea):

Eu vreau sa recomand prietena prin telefon,! deci la intrebarea mea poate sa-mi dea un raspuns concret doar reprezentantii yves roche! nu ma ajuta deloc raspunsul tau, si eu stiam ca sunt magazine in mall, dar fac prea mult pentru a ajunge la un mall

| nyco2013 explică (pentru Legiuitoarea):

Stiu ca sunt magazine in mall dar imi ia prea mult timp pentru a ajunge la unul, imi pare rau dar raspunsul tau nu ma ajuta la nimic!