| Biby a întrebat:

Buna!
Sunt tunsa bob lung, este pana la umeri, dar nu pot sa mi-l prind in coada. Ce moduri de facut parul stiti cu clame?
Multumesc!
Fundita!love struck

Răspuns Câştigător
| NaughtyGirl a răspuns:

Pai.Cumpara-ti Glamourettes...http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:0 ...Este ieftin si foarte usor de folosit.

3 răspunsuri:
| Biby explică:

PS:am 10 ani.

| NaughtyGirl a răspuns:

Nu conteaza cati ani ai...Si au am 10 ani. Aproape 11 ani si port Glamourettes.Sunt confortabile si arata super fain.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e mai greu, dar ai putea incerca cu doua codite si ceva cu clame... offf nu prea ma descurc, dar ai putea sa-ti impletesti unele suvite si altele sa le faci colorate si arata funky! Ma rog nu sa te vopsesti logik, daca ai rimel de par sa cum s-o numi. Imi dai fundita, pliese?