| browneyes99 a întrebat:

Sunt tunsa bob si as vrea sa stiu si eu modalitati adegvate pentru varsta mea( 11 ani) de a prinde parul cu clamute, va rog! Daca se poate, va rog sa imi aratati si o poza! Daca nu asta e ma descurc euwinking... Funda mare!winking

Răspuns Câştigător
| diana_7613 a răspuns:

Pai
sa iti zic ca si eu am fost tunsa bob dar acum depinde de lungimea parului ca sunt mai multe stiluri de tunsori bob
eu imi lasam bretonul si doua suvite in fata de o parte si de alta a capului si parul care era in spate mi'l prindeam in coada sau coc si imi puneam o caciula de aia xxl cum se poarta acum ca nu imi statea prea bine fara
asta e sfatul meu
iar a 2-a modalitate e sa astepti sa iti mai creasca parul pana ajungi sa iti faci o coada happy
big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt tunsa bobhappy in ultimul timp a mei crescut un pic si pot sa-mi las 2 sufite in fata si restul parului mi-o prins in coada sus.sau o fac impletita... dar inainte sa-mi mai creasca parul ori imi dadeam o parte a parului peste ureche si prindeam cu clamuta...sau imi faceam vreo 5-6 codite impletite f mici prin par.arata f dragutbig grin

| Xenaaaa a răspuns:

E cam greu din moment ce esti tunsa bob sa te prinzi cu clamite.Depinde cat de mare e parul. Daca este destul pentru a te prinde in 2 codite(clar sa fie jos nu ca in clasa. 1) sau in 2 codite impletite.Asa ma prindeam eu cand eram tunsa bobhappy

| Last1 a răspuns:

Incearca sa te tunzi patine, nu bob