| MadaMary67 a întrebat:

Buna,sunt vopsita( vopseaua este garnier ) roscat adica nu roscat inchis se vede mai mult ca reflecti dar peste brunet am dat cu roscat si nu se ia culoarea la spalari vreau sa scap de ia prin metode naturale va rog dau funda crying am auzit ca cu otet e adevarat? ce alte metode mai stiti?

Răspuns Câştigător
| Kisses a răspuns:

Încearcă sa te mai vopsești cu o culoare peste, sau cu oțet dar sa nu exagerezi ca subțiază firul de par, iar cu decoloratul...O sa Îți cada parul și se toaca foarte urat.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Iti va fi de aducere de aminte, pana va re-creste.
Alta data gandeste de 3 ori inainte!

| K0sti a răspuns:

Ca reflecti?
de ia?
ca cu?

Ia vopseste tu mai bine cartea de romana!

| MadaMary67 explică (pentru K0sti):

Nu am nevoie să-mi spui tu ce am nevoie așa că hai tip-til.

| Clorox a răspuns:

Se ia greu roscatul pe brunet, fa-ti o baie cu otet timp de o saptamana si daca nu s-a luat trebuie sa te duci la salon sa te decolorezi!

| Kisses a răspuns:

Foarte mult *