| ciufiXXXXXX a întrebat:

Buna sweeties!
Am si au o intrebare pentru fanii The Vampire Diaries. Care carte v-a placut cel mai mult?
Multumesc:*

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Sincera sa fiu, niciuna. Cartile nu mi-au placut atat de mult in schimb serialul este mult mai frumos.

| diana0983 a răspuns:

In serial sez3 si inceputul lui 4. De ce? pentru ca in astea 2 sunt mai multe momente delena

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Mi-a placut prima carte, dar serialul este mult mai bun.Si Elena arata mai bine satena decat blonda cum e in carte.

| RoseH a răspuns:

Toate cartile sunt geniale insa m-a deranjat ca Elena a ramas cu Stefan.

| crisstinaaa a răspuns:

Toate cartile sunt nemaipomenite dar prima carte este extraordinara