| anonim_4396 a întrebat:

Bună toată lumea! Aş dori să aflu cât mai iute cum fac să-mi crească părul în cel mai rapid mod posibil şi cu ingrediente folosite în casă... cel mai bun răspuns va primi fundiţăăăăă!

Răspuns Câştigător
| bianca9422 a răspuns:

Buna!
intr-adevar uleiul de ricin este o minune in industria frumusetii

ajuta la crestere,regenerare, confera luminozitate parului etc.

il aplici seara pe par, iti pui ceva pe cap si te speli dimineata normal

atentie! nu face abuz
foloseste-l de maxim 3-4 ori pe luna!
exista si riscuri in cazul in care depasesti aceasta limita ca ce e mult strica

il mai poti folosi pe gene, sprancene si unghii

succes happy

3 răspunsuri:
| Ioana_9117 a răspuns:

Incearca ulei de ricin:d am auzit ca functioneazahappy

| ciresepeetno a răspuns:

Poti incerca sa folosesti ulei de ricin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms mult! app...am auzit ca si usturoiul [rolling on the floor] are efecte de genul acesta...multumesc mult fetelor!big grinbig grinbig grin