| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai ce am primit un colier de argint cu un pandantiv sub forma de inima cu o piatra albastra inchis. Oare ar merge cu cercei de aur? Pur si simplu nu am unii de argint. Si nu vreau sa para de prost gust.

Răspuns Câştigător
| georgiana1000 a răspuns:

Pai... sincer nu prea merg. Dar poti sa ii accesorizezi ori cu o pereche de cercei care imita argintul [nu sunt foarte scumpi si arata foarte frumos :X, dar daca ai o infectie, rana etc. sa nu folosesti... risti sa iti infectezi si mai rau urechea]. Sau ai putea sa iti pui cerceii de aur cu lantul de argint, dar sa ai parul desfacut, astfel incat sa nu se observe cerceii, in caz de vrei ai putea pune si o bratarica de argint sau care imita argintul :X
Sper sa iti fie de folos! Te rog frumos... FUNDITA? :X

2 răspunsuri:
| Larisa7883 a răspuns:

Din pacate nu merge, poarta niste cercei micuti mai bine daca nu ai din argint pentru ca asa nu ar iesi in evidenta

| nocommentt a răspuns:

Nu prea merge deloc...:d:d renunta la ceva...