| crissa_2001 a întrebat:

Tocmai mi-am cumparat placa(Remington ceramica-teflon). Am folosit-o doar de 2 ori si la spalare imi cade prea mult par.Folosesc sampon Mandel de la Kallos si masca de par Carota(kallos)...nu stiu ce sa fac, sunt disperata. Daca imi cade in continuare asa parul am sa ajung cu 3 fire in cap :-s...si nu vreau.sad

Help me please!puppy dog eyes

Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| xxxdelyaxxx a răspuns:

1.renunta la toate tratamentele acestea iti fac mi rau
2.foloseste samponul Petrole Hahn se gaseste la farmacie
3. spala-te cu mare atentie si vreaca bine bine parul si crestetul capului si scalpul :spala-te bine bine
4.pregateste otet cu apa intr-o canunta si clatind parul cu acest amestec maseazati parul
5.nu te pieptana cu parul ud lasa-l incurcat pana dimineata(daca il speli seara)
6.cand te piepteni nu trage tare de par pentru ca se va rupe firul este fragil dar usor hidratat deci ai grija
7foloseste-l des de exemplu eu ma spal odata la 2-3 zile si imi prieste
8. Succes iar daca nu merge contacteaza-ma si iti voi da alt sfat : xdelyax@yahoo.com pup fundabatting eyelashes?