| ZxQN a întrebat:

Buna TPU :3. Pentru decolorarea naturala a parului care dintre aceste retete este mai eficienta? Musetelul, mierea, lamaia sau berea? Dau funda happy!

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Musetelul este foarte bun pentru deschiderea culorii. Niciunul dintre aceste ingrediente nu decoloreaza parul, ci doar deschide nuanta in mod natural. Depinde si de culoarea parului tau, daca e saten deschis atunci ceaiul de musetel il va deschide pe parcursul a cateva saptamani.
Daca este negru nu prea sunt sanse sa se deschida mult.

1 răspuns:
| Ercjiaai a răspuns:

Berea da o frumusete speciala parului, dar mirosul e putin deranjant.