| BubblesWorld a întrebat:

Buna TPU.A folosit careva masca de par cu extract de masline de la planet spa? se poate folosi si la radacina parului? cat trebuie tinuta pe par si de cate ori se foloseste pe saptamana? merci happy

Răspuns Câştigător
| IoanaStn1996 a răspuns:

E super love struck lasa parul moale, fin. eu o folosesc o data pe saptamana, pentru mine e suficient big grin o tii cam..sa zicem 5 minute apoi clatesti bine kiss

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O poți ține preț de 10-15 minute, te speli cu un șampon pentru păr disciplinat și un balsam pe bază de germeni de grâu.
Sănătate.
Pa, pa.

| Kasia a răspuns:

Nu se foloseste pe radacina pentru ca parul se va ingrasa foarte tare.se foloseste dupa fiecare spalare si se tine pe cap 20 de minute.chiar daca pe ambalaj va fi sugerat un timp mai scurt...mastile de par trebuie sa fie tinute minim 20 de minute pentru a-si face efectul.