| MeridaOcean a întrebat:

A incercat careva dieta Balerina? Chiar poti slabi 1 kg intr-o zi? Va rog raspunsuri sincere.

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

E imposibil sa slabesti 1 kg pe zi! Chiar daca ar fi posibil ai muri din cauza extenuarii fizice.

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu tine aceea dieta, poate o sa slabesti foarte mult cu ea dar te asigur ca dupa ce incetezi sa o ti o sa pui la loc toate kg daca nu chiar mai multe. Mai bine incerca sa excluzi din alimentatie prajelile, sucurile, dulciurile si carnea grasa( porc, oaie) si sa manaci furucte, legume si iaurturi naturale.

| JustMusic a răspuns:

Eu am incercat-o in vara asta, nu se slabeste un kg pe zi, asta e imposibil,, dar e o dieta buna, adica mie mi-a placut, eu am schimbat-o pe ici pe colo, ca sa o pot tine, eu am tinuto cam o luna jumate, nu stiu cate kg am slabit nu imi place sa ma cantaresc deoarece ma demoralizez, dar - 2 marimi la pantaloni asta e sigur. Daca te simti in stare eu o recomand, dar daca simti ca te ia cu ametieli si oboseala renunta imediat la ea, fiecare organism e diferit unele o pot duce altele nu.

| Letty03 a răspuns:

Eu nu as recomanda asa ceva. Este imposibil sa slabesti un KG pe zi, poate doar catava grame.

| th4inspiration a răspuns:

Eu cu aceasta dieta am slabit apoximativ o, 25 kg pe zi, dar cu mult efort, nu cred ca exista diete din care slabesti 1 kg pe zi!

| XxPufosheniaXx a răspuns:

Dieta Balerina este o adevarata prostie! Nu, nu am incercat si nici nu as vrea sa incerc astawinking Eu te sfatuiesc sa nu incerci asa ceva pentru ca nu se stie niciodata ce poti patiiii din cauza astaaaaaaa
Sper ca te-am ajutat!

| Pittini_Naldi_1992 a răspuns:

Sant foarte sincer cu tinewinking poti folosi orice dieta intr-o zin nu poti slabi un kg!