| Biencutza23super a întrebat:

Buna TPU aceasta întrebare este mai mult pentru fete... Ce sa folosesc ca sa ma epilez, fara sa ma doara si sa nu. Imi crească repede. Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| AddaAda a răspuns:

Heei! poti sa folosesti crema depilatoare e destul de buna :d si nu simti nimic.

| Simona020 a răspuns:

Cea mai recomandata solutie si impotriva durerii si a cresterii rapide este o crema depilatoare. Rezultatul e unul destul de bun daca urmezi in tocmai pasii de acolo.
Iti recomand o crema depilatoate Veet. Pentru ca celalate chiar daca sunt ieftine, lasa de dorit.
Bineinteles sunt si metode mai eficiente cum ar fi ceara, benzi Veet cu ceara dar daca spui ca nu vrei durere, nu ti le recomandhee hee
Acum deinde si de cantitatea de par pe care vrei sa o elimini. Daca ai mult par pe o zona mai mare, s-ar putea sa iti trebuiasca doua tuburi. Sau poti sa indepartezi mai intai parul cu o foarfecuta si apoi sa te epilezi cu cremawinking
Bafta!

| HisGirl a răspuns:

Foloseste epilator phillips...cauta cu racire!

| LupuMaria a răspuns:

Crema de depilat...nu doare
Funda?