| allynutzadragutza a întrebat:

Buna TPU...acum cateva zile mi-am luat zineryt si dupa ce il folosesc mi se inrosesc putin cosurile iar apoi revin la culoarea normala, oricum mi sau mai "micsorat"cosurile.credeti ca e normal sa se inroseasca? si trebuie sa ma dau cu crema inainte sau dupa ce ma dau cu zineryt? funditalove struck:X

4 răspunsuri:
| AmelyRain a răspuns:

Si eu folosesc zineryt de multa vreme si functioneaza perfect. Eu fac in felul urmator: ma demachiez apoi ma dau cu crema si apoi cu zineryt in zonele in care am probleme ( nu ma dau mereu pentru ca imi ies cosuri destul de rar ). Este normal sa se inroseasca, dar cosurile trec foarte repede ( aprox 3 zile ). Iti recomand sa te dai seara pentru ca intr-adevar se inroseste si ca sa aiba timp sa actioneze. Bafta!

| MaslinutaAmara a răspuns:

Eu am folosit zineryt si nu prea a avut efect... Dar daca spui ca s-au mai micsorat cosurile inseamna ca inrosirea e doar reactie de moment. Cel mai bine este sa iti speli fata cu ceva bun ( eu folosesc gama Nivea pentru ten gras ) si sa iti dai cu zineryt-ul. Poti incerca insa si ceai de ' Trei frati patati' in combinatie cu cel de macese. E dulce si, in cazul meu cel putin, da rezultate mult mai bune decat orice produse de ingrijire a tenului. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea...ai grija cu rineryt ca eu am ajuns sa fiu dependenta de el...crying

| AlinAlinul a răspuns:

Eu folosesc Zineryt si mi-au cam trecut cosurile bine.nici nu l-am prea folosit des senzatia de inrosire a pielii o aveam si eu in prima saptamana...dar am folosit o crema hidratanta...big grin