| HelloKitty20 a întrebat:

Acum de cand a venit caldura vreau sa port si eu o rochita, o fustita si nu prea pot pentru ca am pe picioare bubite mici de la purtatul blugilor.Cum pot scapa de ele?

4 răspunsuri:
| CopilașTembel a răspuns:

Dupa ce faci baie, te dai cu crema hidratanta.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Stiu la cel fel de bubite te referi, dar nu cred ca sunt de la blugi! Asa e pielea fiindca nu a "luat" aer, nu a stat la soare. Daca vrei sa scapi de ele, faci cateva sedinte de plajă! Până te bronzezi bine si nu se mai vad. Se estompeaza.

| BIOO a răspuns:

Buna! Cauta-ma pe lazarescu_constantin (id messenger) si te indrum eu ce sa faci! Mult succes!

| ralucabalan2010 a răspuns:

Buna, stiu cum este. Aceste bubite se fac din cauza ca pielea nu respira in blugi. Ai trebui ca dupa ce faci dus sa te dai cu spirt si iti vor disparea si mai ales nu trebuie sa portii mult blugi. Succes.(: