| FashionVictim93 a întrebat:

Buna Tpu..Am 1,68 m, 57kg si am varsta de 18 ani ..trebuie sa mai slabesc sau sunt bine? daca ta cate kg ar trebui sa am? ..multumesc happy

10 răspunsuri:
| ChupaChups3 a răspuns:

La inaltimea asta trebuie sa ai vreo 65 de kilograme big grin

| DeatHPupp3t a răspuns:

Pai esti foarte ok. pentru varsta si inaltimea ta este foarte binehappy dar daca nu simti tu ca esti ok...slabeste. important este sa te simti tu bine in pielea tahappy

| PinkPanther a răspuns:

Eu zic ca esti bine, poti sa verifici aici: http://www.doctor.info.ro/calculator_imc.html
Daca ai burtica sau aripioare poti sa faci un sport pentru tonifiere, dar nu ai nevoie sa slabesti

| midu89 a răspuns:

Trebuie sa te mai ingrasi1kg.diferenta dintre inaltime si greutate sa vie de 10, inaltimea mai mare cu 10decat greutatea

| unknownn a răspuns:

Ar trebui sa ai cam 40 de kg..la inaltimea ta, ca sa ai anorexie.

| CutcanDragoss a răspuns:

Esti good...acum depinde de evolutia corpului tau.tongue

| bossnomberone a răspuns:

Esti foarte ok eu am 16 ani am 1, 75 m si am 75 de kg si sunt foarte ok, suntem ok nu e nicio problema,, fundita te rog, hai te rog ar fi prima

| positivity a răspuns:

Eşti perfectă aşa cum eşti acum.
Greutatea se poate calcula în felul următor:
(1), 68 - 10= 58
Ar trebui să ai cam 58 de kilograme, dar e bine aşa cum eşti acum.

| pwp a răspuns:

Esti perfecte love struck