| grapefruit a întrebat:

Am 13 ani, inaltimea cam de 1, 57 m si o greutate de 45 de kg... unii spun ca nu sunt gras. dar totusi am burta nu prea mare dar am, iar pe tate ( nu am stiut cum sa ma exprim laughing) am grasime iarasi nu prea multa totusi vreau sa scap de ele. am incercat si cu abdomene flotari dar. nu se vede nici un rezultat fac de ceva timp. va rog sa imi dati niste sfaturi va rog sa nu va bateti jos. Dau funda! Multumesc aticipat!

Răspuns Câştigător
| robertciclism a răspuns:

Mergi pe bicicleta pentru picioare si abdomen, fa flotari sau trage-te de o bara ceva pentru maini si piept.

2 răspunsuri:
| amma_2887 a răspuns:

Pai sincer eu nu cred ca la inaltimea ta esti gras dar daca totusi doresti sa slabesti incearca sa alergi sa mananci cat mai multe mese pe zi dar nu forte consistente si in 2 saptamani sigur te vei bucura de rezultat sper ca ti-am fost de ajutor:*

| andreea98esteacumBubbleS a răspuns:

Fa-ti abonament la sala si mergi cu un prieten ( ca sa fii sigur ca te vei duce ) sau mergi la jogging in fiecare dimineata
inscrie-te la un club sportiv
PS:poti manca normal dar nu mai tarziu de ora 18 Succes!