| Larisa_3441 a întrebat:

Am 13 ani si 1.70 da stiu sunt inalta si am 44 de kg am probat azi o rochie pentru botez(daca cititi intrebarea anterioara o sa stiti) si nu am formesad adica am posterior normal si sanii fara haine arta bine dar daca port rochii sau altceva se vede ft putin intrebarea mea este ce sa imi pun in sutien ca sa arate bine? sosete mica ma dau de gol ce as putea pune? care l-ati incercat si credeti ca merge?

6 răspunsuri:
| VaniLLaDeeJay a răspuns:

Dece nu te duci intr-un magazin de lenjerie intima si iti cumperi un sutien cu silicon?

[are pe interior o punga cu silicon si aspectul sanilor ramane "natural"]

| AnnaS98 a răspuns:

Ia un sutien cu bureti (push-up) daca crezi ca te face sa arati mai bine. dar sa fim seriosi.ar trebui sa stai linistita.nu e mare chestie. plus ca niste sani naturali arata mai bine decat un sutien pin cu nimic. funda?

| Zeref a răspuns:

Depinde de rochie, La unele daca pui sutien se vede naspa si te considera taranca, complexata.Nu conteaza ca sunt mici, pune rochia care-ti place.TE duci la botez la agatat? La sarbatorit? Sau la defilare? Cu cat incerci sa ascunzi ceva cu atat mai mult atragi atentia.

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Sutien push-up!

| dianalalala a răspuns:

Sutienele cu push-up le foloseste toata lumea... sau daca nu esti nici asa multumita putina vata dar eu zic ca daca iti iei un push up de 5 cm n-o sa mai vreilaughing