| dreamy0girl_9756 a întrebat:

am 14 ani si as vrea sa ma vopsesc blonda platinat...sau blonda deeschis dar inainte de asta vreau sa imi ziceti daca mi-ar sta binehappy
am tenul ft deschis, ochii verzi.Si stiu ca inainte trebuie sa te decolorezi, cu ce as putea sa ma decoloreZ? uitati niste poze

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Diana/Desktop/make over%20(1). jpg

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Diana/Desktop/poze /poze%20cu%20mine/Imag017.jpg

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Diana/Desktop/poze /poze%20cu%20mine/PICT0436.JPG

Răspuns Câştigător
| mary23 a răspuns:

Nu are de ce sa nu-ti stea bine. Ai trasaturi frumoase.
NU trebuie sa te decolorezi daca vrei blond platinat. Intreaba o cosmeticiana ce marca si ce nuanta ti-ar recomanda. Nu lua de capul tau daca vrei culoare deschisa, pentru ca e pacat sa iti strici parul aiurea

5 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Hmmm,pai nu pot sa vad pozele dar presupun ca da.
app, cauta pe google sunt niste programe care iti schimba nuanta parului ceva de genul. poate le verifici si pe alaeasmug
bafta.>:d

| AlwaysDream a răspuns:

Iti dau un sfat, daca ai tenul deschis la culoare, culoare parului nu ar trebui sa fie foarte deschisa, de exemplu Dakota Fenning, are tenul deschis dar culoarea parului este blonda-aurie, nici prea inchis, nici prea deschis si ii sta perfect, dar are ochii albastri in diferenta cu tine. Acum depinde si parerea ta. Sper ca te-a ajutat ce ti-am zis!

| AdyLupul a răspuns:

Da,iti va sta bine.

| ellablonde a răspuns:

Crad ca ti-ar sta bine, dar e pacat sa-ti vopsesti parul la varsta asta...ai sa ai timp pe la 17-18 ani.Ai sa regreti mai tarziu ca ti-ai stricat parul...doar pentru. un moftlaughing

| RaLLuRoCKer a răspuns:

Ca sa nu faci vreo greseala si sa regreti intra pe www.taaz.com si alege culoarea parului dorita si vezi daca ti-ar sta bine! succes :*