| anonim_4396 a întrebat:

am 16 ani 1.74, 50kg si masurile 90-60-81...credeti ca as avea sanse in cariera de model?

2 răspunsuri:
| TakeMeHome a răspuns:

Bună!
Da, de ce nu? E foarte bine, te sfătuiesc să te axezi pe modeling dacă asta îți dorești, și poți să te înscrii la Next Top Model, c-am auzit că nu peste mult timp va începe iar. happy
Fii sigură pe tine, și spune-ți mereu că poți, fiindcă poți, dacă vrei! Și dacă vrei, e perfect!
Continuă să fii așa mereu, să te menții și să fii încrezătoare și fericită! Și dacă vrei să mergi la Next Top Model, mergi! Nu îți fie rușine sau teamă, pentru că nu ai de ce! Trebuie să știi că ești cea mai frumoasă, uită-te în oglindă și spune-ți asta, pentru că îți dă foarte multă încredere și curaj! Multă multă baftă! :*

| hulkwirine a răspuns:

Daca esti baiat---da!:d:d!