| Andreea_5678 a întrebat:

am 16 ani si 1.60 in inaltime? cu ce as putea sa ma imbrac ca sa par mai scunda?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Andreea19Alina a răspuns:

In primul rand este o inaltime potrivita deoarece si eu am 16 ani si am 1.70 cm inaltime iar in al doilea rand nu poti sa faci nimic ca sa pari mai scunda.Acceptate asa cum esti!

6 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Mai scunda?
adica ti se pare normal la 16 ani sa ai 1, 60?
bine aici nu e vina ta...
dar sa pari mai scunda mi se pare o porcarie. Poate mai inalta ai vrut sa zici.
sau ai vrut sa pui o intrebare la misto si nu prea ti-a iesit din cate vad?

| ProjectJackpot a răspuns:

Esti nebuna...Se poate mai scunda de atat?

| ProjectJackpot a răspuns:

Dragut era sa spui "Buna TPU! am 16 ani si 1.50, ajutati-ma rapid sa-mi tai picioarele ca sunt prea inalta!" rolling on the floor

| DanceIsMyLife a răspuns:

Nu trebuie sa vrei sa pari mai scunda...ideea este k foarte multe fete si-ar dori sa aiba 1.70-1.75 pentru ca(stiu din propria experienta...am si cand esti mai inalt te simti mai increzatoare pe tine!

| AxyLexy a răspuns:

De ce vrei sa pari mai scunda? Inaltimea pe care o ai este idealahappy Eo am 14 si am 1.61-1.62.