| anonim_4396 a întrebat:

Am aproape 16 ani si as vrea sa ma apuc de inot, dar imi este rusine sa ies in public intr-un costum de baie, sunt destul de plinuta si am celulita.imi puteti da sugestii de costume de baie care acopera mare parte din corp.
P. S : Sunt fata.

5 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Mai bine nu te apuca de acest sport, pentru ca dupa ce nu vei mai putea a-l practica te vei ingrasa foarte tare. Si am am ceva de specificat : de la inot ti se fa forma acel trapez ca la baieti.

| capricc a răspuns:

Coapsele nu ti le poti acoperi decat cu un pareo iar ca si modele de costume de baie uite aici http://fucsia.ro/costume-de-baie-care-te-fac-sa-pari-mai-slaba-wow/

| marian1985 a răspuns:

Ai in link-ul urmator o lista de magazine unde te poti interesa.
http://vinereaneagra.eu/costume-de-baie-ieftine/

| Laura112000 a răspuns:

Heii. Nu vreau sa te dezamagesc faci cum vrei dar MissDiamond are dreptate o sa te ingrasi foarte mult. Si eu eram slaba cand eram mai mica si m-am apucat de innot. Am facut 2 ani sau cat si dupa ce m-am lasat m-am ingrasat foarte mult. Am avut vreo 50 de kg si acum am peste 60straight face. Dupa ce iesi de la innot ti se face foame si mananci ce apuci. Eu doar ti-am spus. Faci cum vrei :*.