| MinyMika a întrebat:

Am auzit de o anumita crema Golden Bleach de la Karaver care decoloreaza parul. As vrea sa o folosesc mai mult pe zona fetei asta insemnand deasupra buzei, la mustanta si un pic pe langa perciuni. Are efecte secundare? Pentru ca nu ar vrea sa mi se umple fata de bubite. Este buna, decoloreaza chiar asa de bine si parul inchis la culoare?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai un dermatolog poate sti asta, depinde de tenul tau, orice crema care vrei sa o folosesti trebuie sa-i citetsti prospectul, sa vezi daca se potriveste tenului tau si ce reactii adverse poate avea