| anytimeanywhere a întrebat:

Buna TPU am avut cosuri dar s'au dus acum mi'au ramas o groaza de cicatrici, urme ce sa ma fac? FUNDITA mareee

Răspuns Câştigător
| 23DiaDia a răspuns:

Deci: cea mai buna metoda de a scapa de aceste cicatrici este sa iti comanzi de la Aloe Vera crema pentru rani si crema pentru pigmentare, in doua saptamani vei avea un ten curat acceptabil iar mai tarziu daca continui cu tratamentul vei avea un ten foarte curat. insa daca nu vrei sa cheltui bani pe asa ceva eu mai am metoda pentru tine dar nu e chiar asa de eficienta spala-te de 2 ori pe zi cu un spun Dave si stergete apoi cu un prosop doar pentru fata pe care il schimbi oadat pe saptamana. intr-o luna vei avea tenul fara cosuri iar cicatricile vor incepe incet incet sa se astupe.