| didia98 a întrebat:

Buna TPU am buba dulce si nu stiu cuc ce sa dau sa scap de ea fara pastile din astea fara consult ca am facut asa si n-am rezolvat a rog vreau natural. totul natural ceaiuri sau etc. o am de 5 zile acum e uscata dar se vede foarte urat si vreau sa se vindece pana luni va rog ajutor... fundita:crying

1 răspuns:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Da-o cu niste crema de galbenele in fiecare seara si daca vrei sa scapi cat mai rapid cu ea folosete niste Rivanol am aavut si eu aceeasi experienta char acum 2 zile ma plangeam de o buba care se vedea naspa si am dato cu rivanol si urmatorea zi nu o mai aveam