Întrebare recomandată | lilwhitetrash a întrebat:

Am coșuri multe pe brațe,de la cot până la umar, a venit vara,nu stiu ce sa mai fac sa treacă, am făcut măști cu argila, am creme pe baza de argila, creme cicatrizante, dar niciuna nu functioneaza. Știe cineva ce remedii naturale care merg? *intrebare in special pentru cei care au avut problema asta*

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| kyliejenner a răspuns:

Ai fost la dermatolog?

| BlitzLikeXd a răspuns:

Dermatolog

| PrafSiPulbere a răspuns:

Pai mai bine folosesti pasta de dinti, fiindca am avut si eu cosuri pe piept pe brat si pe fata si cand am dat cu pasta de dinti s-au diminuat foarte foarte repede, asta daca nu vrei creme speciale.

| andradaiulia a răspuns (pentru PrafSiPulbere):

Sfatul tau este foarte bun si eu am avut cosuri pe fata, dar cu ajutorul pastei de dinti am scapat de ele in mai putin de o saptamana.

| andradaiulia a răspuns (pentru PrafSiPulbere):

In afara de pasta de dinti ai putea incerca cu un cartof crud taiat in jumatate. cu acesta iti masezi usor zona afectata sau tot la fel faci cu un catel de usturoi.

| BeatriceDoll a răspuns:

Buna.Mergi la dermatolog el stie cel mai bine cum sa te ajute! happy

| alexandru56 a răspuns:

Iti recomand pasta de dinti este buna pentru cosuri