| Lolache a întrebat:

Am foarte mari emotii pentru. ca maine am banchet. Nu stiu cu ce sa ma imbrac? Am ales o rochie mai transparenta si nu stiu ce sa fac pentru ca daca imi iau chiloti sau sutien o sa se vada...nu stiu cum sa provedez. Ce fel de chiloti si sutien sa imi pun sau mai bine sa merg fara? Va rog ajutati-ma in special fetele. Funda:***::*

Răspuns Câştigător
| MrrLove a răspuns:

Daca maine e banchetul de ce faci azi pregtirile? astea trebuiau stabilite cu cateva zile in urma... ok deci sutien ar trebui unul ca asta : http://www.thegift.ro/......icon-p-928

iar lenjeria poti purta una de aceeasi culoare cu rochia nu stiu cat de transparenta e rochia :| Succes!:*

| Lolache explică (pentru MrrLove):

E buna varianta ta...dar din pacate nu mai am timp pana maine

14 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Ce culoare e rochia? pune o poza cu rochia. si fereste-te sa faci poze cu blitz happy

| NnDWtf a răspuns:

Rochia e transparenta si tie iti e frica ca daca iti iei chiloti se vad chilotii? Pai atunci nu-ti lua rolling on the floor))))

Bancul cu alinuta, versiunea realitate.

| NnDWtf a răspuns:

Iti iei rochie transparenta si tie iti e frica ca daca iti iei chiloti o sa se vada? rolling on the floor)) epic.
Pai nu-ti lua chiloti ma, sa nu se vada.

| 7639781254 a răspuns:

Pai ai si tu dreptate. Si eu as prefera sa se vada ce am sub in chiloti si in sutien decat sa se vada chilotii si sutienul. Nu le lua deloc. laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| UngUrU777 a răspuns:

Albi Dăăă...rad toti de tine daca te duci fara mai ales profi i-ati sutien si chiloti albi evident dar daca nu risti sa fi luata la caterinca de fete si la *** de baieti!

| Lolache explică (pentru UngUrU777):

Ma gandeam sa imi rad parul pubian astfel incat sa nu se observe prea mare lucru laughing( oare tot se observa?) si nu stiu ce sa faccu sutienul?

| UngUrU777 a răspuns (pentru Lolache):

Na mergi asa da fa o poza si daneo si noua pe id : bogdanutsu01 si iti zic cum iti sta mai bine cu sutin alb sau fara si cu chiloti sau farahee hee

| oOoBrBoOo a răspuns:

Pai daca vrei sa atragi cam toate privirile baietilor du-te cu rochita aia transparenta si fara lenjerie intima 100% vei gasi pe cineva care o sa vrea sa te... sau daca vrei sa mergi normal la un banchet sa te distrezi si sa nu fi abordata de toti baieti de acolo sa mergi cu iei pana la baie ia-ti o rochita care nu e transparenta si ia-ti lenjerie intima neagra pentru ca nu se vede maiales daca e banchet ma gandesc ca e undeva unde nu e lumina si e mai intuneric.

| Charm a răspuns:

Ce fel de fata ar merge la un banchet intr-o rochie transparenta?! Nu trebuia sa iti iei o astfel de rochie de la inceput. Asa nu mai aveai probleme de genul asta. Totusi, daca parerea mea e ca ar fi potrivit sa iei lenjerie de culoarea rochiei. Daca ai desigur. O sa fie mai...altfel.

| Lolache explică (pentru Charm):

Problema e ca rochia e chiar transparenta (se vede pielea binisor)....si nu stiu ce lenjerie intima s ar potrivi...chilotii mai merg sa i iau de culoare neagra de exemplu ca nu se vede in aceea zona, dar sutien nu prea as vrea pentru ca s ar vedea bretelele si la spate rochia ii decupata tare

| Charm a răspuns (pentru Lolache):

Sincer chiar nu stiu ce sa zic. Parerea mea...rochia nu e potrivita. Trebuia sa iti iei ceva care sa nu iti creeze probleme de genul asta.

| sebiseb a răspuns:

Eu zic sa nu porti lenjerie intima deloc si te rog sa imi spui si mie unde e banchetu asta...