| Sonyaaynos a întrebat:

Am fost la un salon si mi-am scos punctele negre.Acum toata fata mea e rosie si fiecare parte a fetei ma doare ingrozitor! Ce as putea face ca sa imi calmez fata si sa alung roseata? MULTUMESC, FUNDA!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Astepta o zi, iar apoi aplica o crema hidratanta pe fata.
Succes!

| Hikari a răspuns:

Buna.
Si eu am patit la fel. Trebuie sa astepti o zi si iti va trece roseata.

| simo0393 a răspuns:

Buna! Fa-ti un cei de musetel si spalate.

| tukina a răspuns:

O sa treaca de la sine roseata si durerea la fel. Poti sa folosesti crema hidratanta si cam atat happy

| C275 a răspuns:

In afara de comprese cu apa rece nu prea ai mai mult de facut decat sa astepti. (sa nu folosesti gheata, fata ta e sensibila si s-ar putea sa agravezi)