| raluca123P a întrebat:

Buna TPU! Am in inaltime 1.85. Oare ar trebui sa mi fac probleme ca sunt atat de inalta? pentru ca eu imi fac multe! multumesc

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu trebuie să fi complexată din cauza asta.Ia exemplu de la Roxana Ciuhulescu este mare vedetă şi are 1.92.Ei acum ce mai zici.Să fi iubită la înălţime maximă!

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu iti face griji, dimpotiva tu poti sa ai mai multe kg si sa nu se vada pentu ca esti inalta asa ca profita de asta.

| Stefanyax0 a răspuns:

De ce să-ți faci? trebuie să înveți să te iubești așa cum ești. Lasă vorbele lumii deoparte.

| mona a răspuns:

Nu esti chiar asa inalta si fetele inalte sunt considerate sexi

| Brotacelul a răspuns:

De ce sa-ti faci probleme? Important e sa te simti tu bine... gandeste-te ca cei din jurul tau se simt complexati ca-s prea mici de staturahee hee

| ContCuIntrebariCiudate a răspuns:

De ce mă rog să iți faci griji? N-are chiar nici un rost...straight face. O Domnișoară are peste 1.60, și cu siguranța ești frumoasă: Opinia mea este să nu iți faci probleme. Fundawinking

| MobelAmadeus a răspuns:

Eu am 1, 92 de la 18 ani, mi-e greu sa gasesc o domnisoara frumoasa si inalta pe care sa o invit in oras. La inaltimea ta poti sa-ti iei ce tocuri doresti.