| alexaalxx a întrebat:

Buna TPU:*. Am incercat tot felul de remedii naturiste pentru parul ars, l-am si tuns la varfuri, dar in continuare se rupe la varfuri.ce metode sau produse as putea sa folosesc pentru a nu se mai rupe? dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Masti,cele cu placenta am auzit ca sunt bune pentru asa ceva. Daca folosesti uscator/placa/ondulator, neaparat foloseste un ser termoprotector si balsam si sampon care sa hraneasca parul.

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Foloseste un balsam de par cu rol protector(eu am de la oriflame) si obligatoriu spray cu protectie pentru placa. Fara uscator de par. si cam atat.
A, si masti de par, o data saptamanal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca folosesti placa de intins parul des, iti recomand sa renunti la ea.
Iti tunzi varfurile la o luna sau la doua luni macar.
Te pup!

| Zoey112 a răspuns:

Eu folosesc un spary de la gliss de culoare galbena pentru varfuri despicate.
te dai cu el in fiecare zi inainte sa te piaptani.

| alexaalxx explică (pentru Zoey112):

Il am si l-am folosit ceva timp, dar fara prea mari rezultate