| Otilikaa a întrebat:

am multe cosuri pe frunte, adică nu stiu daca sunt cosuri, seamănă mai mult a niște bubite.
Ce ar putea fi si cum pot scapa de ele?

7 răspunsuri:
| lovemusic90 a răspuns:

Cred ca sunt de la soare. Si mie mi'au aparut si am incercat sa ma dau cu foto-protectie si mi'au disparut cateva. Si totodata m-am dat si cu lapte doina o data pe zi. E o crema hidratanta pentru fata. Acum vad ca nu mai am asa multe. Sper ca te-am ajutat!

| sandrutza00 a răspuns:

Daca ai cosuri eu ti-as recomanda Zineryt...si mie mi la recomandat un doctor... sper ca te-am ajutat.

| CrushBoy89 a răspuns:

Da..Au inceput sa-mi apara si mie. Daca le storci, se comporta exact ca un cos.Sunt niste bubite care apar din cauza soareluihappyIti sugerez sa folosesti crema de protectie si dupa nu vor mai apareahappy
Cu placere!

| papana a răspuns:

Iti recomand sa ai stergarul tau, si propria cosmetica happy bafta

| xPikaChux a răspuns:

Daca vrei sa scapi de ele iti recomand pudra de argila.O amesteci cu iaurt si iti dai in zonele unde ai cosuri. Dupa ce se usuca te speli pe fata.Stiu ca pare cam aiurea sa-ti dai cu pamant pe fata, dar merita! Si nu este nici foarte scumpa. Sper ca ti-am fost de ajutor.winking

| Nayuky a răspuns:

Pai depinde. daca ai breton..de la aia e ca si eu am breton si am bubite..asa ca imi las bretonul sa creasca si daca vrei imi tpo recomanda cava pentru ele mie mi-a luat mama si sunt foarte bune.Sunt de la yves rocher
asa arata:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
si aici poti afla mai multe despre produs si din cate am inteles si pretul
http://www.elle.ro/......ea-1691036

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Incearca tinctura de propolis, masca cu acid salicilic, iti garantez ca merge!
Pa, pa!