| PiinkSmiile a întrebat:

Buna,TPU! Am nevoie de ajutor.Caut urmatoarele cosmetice:

-Un corector bun anti-cearcani;
-Un fond de ten foarte bun;
-Un rimel de asemena foarte bun;
-O crema hidratanta pentru fata.

Ma puteti ajuta cu sugestii? Multumesc!

6 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Depinde de tipul de ten pe care il ai si ce acoperire vrei sa aiba fondul de ten. Eu am tenul mixt si asta folosesc: corectorul care mie mi s-a parut ok a fost cel de la rimmel - wake me up 20-30 ron, ca fond de ten folosesc affinitone de la maybelline (acoperire medie) este in jur de 40 de ron, rimel de la l'oreal volume million lashes 40 ron si crema hidratanta folosesc de la vichy thermal spa este in jur de 100 ron.

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sigur te pot ajuta eu. Poti sa comanzi de la avon sunt cosmetice foarte bune.
Eu de cativa ani folosesc si nu am avut probleme. Sunt reprezentanta avon si daca vrei iti pot face rost de ele. Astept raspunsul tau!

| PiinkSmiile explică (pentru Alexucccccaaaaaaaaaaaa):

Mi-ai putea recomanda cosmeticele cerute, din moment ce esti reprezentant Avon. Adica cu siguranta tu stii care sunt foarte bune. happy

| Alexucccccaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru PiinkSmiile):

Sigur ca da si la un pret foarte bune. Iesi si mult mai iesftin decat daca comanzi de pe net. Dami id tau si vorbim mai multe pe mes :*

| PiinkSmiile explică (pentru Alexucccccaaaaaaaaaaaa):

Ti-am trimis printr-un mesaj privat. happy