| Andreea151996 a întrebat:

Buna TPU am nevoie de ajutor urgent duminica am un majorat si nu stiu cu ce sa ma imbrac imi puteti da ideei(fara rochie)puppy dog eyes Fundaahee hee

Răspuns Câştigător
| AliceAliceAliceAlice28 a răspuns:

Buna! Sincera sa fiu eu ti-as recomanda pentru majorat urmartoarele tinute
1.blugi drepti sau skiny de culoare inchisa preferabil cu o camasa simpla si acccesorii multe(in special coliere) si cu o pereche de botine sau bocanci
2. daca vrei sa adopti un look ceva mai diferit poti lua o fusta (nu conica) cu un tricou mai larg bagat in fusta cu bocanci si coliere
3. daca vrei ceva mai simplu si mai elegant iti poti lua o pereche de blugi inchisi la culoare si cu o bluza din matase sau dintr-un material ceva mai pretios si cu niste accesorii delicate. punand astfel mai mult accent pee coafura si make-up
sau daca nu iti plac aceste combinatii intra pe acest site si te poti inspira unele tinute sunt superbe
http://dresslikemiley.net/

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate din ce ai poti adapta daca iti place ceva de genul http://crownfashion1.blogspot.com/2011/12/outfit-de-revelion-2.html

| Amelya02 a răspuns:

Pantaloni (crem, negru )
Body
Gecuta

| Diana159 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
Fata din mijloc ca restul ai spus fara rochie!
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Si asta este draguta!

| diamondgirl a răspuns:

Buna!happy uite cateva ideii :
1.o perehe blugi mulati cu talie inalta, o camasa mai lunga bagata in pantaloni si o pereche de ghete cu toc (dupa parerea mea arata superlaughing
2.o pereche de colanti, o bluza mai lunga si mai decoltata si o pereche de cizme (de preferat cu toc)
... Sper sa-ti fi fost de ajutorhappyFunda?happy