| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! Am parul scurt, scurt(m-am tuns scurt, scurt si mi-a crescut pana la gat), fata ovala, ochii mari (caprui), buzele mari si nasul micut. Ce frizuri mi s-ar potrivi(nu vreau raspunsuri de genu:nu stiu, habar n-am, nu ma intereseaza, etc.) Funda happy kiss

Răspuns Câştigător
| Alexalice10 a răspuns:

Cred ca in scari ți-ar sta bine si sa îți faci tepi la spate. Sau bob

1 răspuns:
| Stoichita_Andreea_1996 a răspuns:

Daca esti fata...lasa`ti parul lung si fa`ti breton. eventula si o suvita cu sprai de par colorat... daca esti baiat tunde`te ca ian somerhalder