| babyblue23 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Duminica voi merge la nunta verisoarei prietenului meu. Mi am luat 2 rochite:una corai( din polyviskon si lycra) si una turcoaz inchis(din voal), ambele mulate pe corp. Problema este ca nu gasesc sandale. Port 35.As vrea sa imi iau nude,bej sau crem si sa le asortez cu plicul, dar nu gasesc decat negre, albe.As vrea sa stiu ce alta culoare a sandalelor se potrivesc cu aceste 2 nuante ale rochiilor.Am nevoie si de cateva sfaturi in legatura cu accesoriile, make up-ul si coafura(am parul cret, lung si blond). Multumesc tuturor!

1 răspuns:
| kaattyy97 a răspuns:

La rochia in corai merge negru ca culoare a pantofului iar la rochia turcoaz inchis merge ceva albastru.